Фото: Николина Пишек открива интересни детали од нејзината венчавка!

Loading...

Прекрасната водителка Николина Пишек минатиот викенд се омажи за Видоје Ристовиќ, а сега и сама ги откри сите детали за нејзината венчавка од соништата.Прекрасната водителка Николина Пишек минатиот викенд се омажи за Видоје Ристовиќ, а сега и сама ги откри сите детали за нејзината венчавка од соништата.
Венчавката на Николина и Видоје траела дури три дена, а расположените младенци се забавувале со 70-тина најблиски пријатели и семејство во Монте Карло.
„Сите ме прашуваат како се чувствувам сега како законска жена, но се уште не сум свесна за тоа. Беше тоа преубава забава иако слушав од жени дека на својата свадба никогаш не можеш добро да се забавуваш, но јас супер си поминав“, изјавила сегашната госпоѓа Ристовиќ за Story, списание кое ги објави фотографиите од венчавката.
Повеќе на: ТЗМ.МКПрекрасната водителка Николина Пишек минатиот викенд се омажи за Видоје Ристовиќ, а сега и сама ги откри сите детали з

loading...
Loading...