Фото: Нина Бардиќ непрепознатлива без шминка!

Loading...

Нина без грам шминка на себе!Хрватската убавица Нина Бадриќ на својот Твитер профил објави фотографија од себе без грам шминка. Ви се допаѓа ли?Хрватската убавица Нина Бадриќ на својот Твитер профил објави фотографија од себе без грам шминка. Ви се допаѓа ли?

loading...
Loading...