Фото: Охридски мини крофни!

Ова се Охридските мини крофни.Сте виделе ли до сега вакви крофни? Ако не, тоа можете да го направите само во Охрид!
Ова се Охридските мини крофни.
Дали можебе некои од вас веќе ги има пробано?! 🙂
Извор: Ohrigjani.mkСте виделе ли до сега вакви крофни? Ако не, тоа можете да го направите само во Охрид!

Пронајдете не на следниве мрежи: