Фото: Ова е дефинитивно најубавата студентка што сте ја виделе досега!

Преубавата Доротеа Зориќ е бившата „Мис на Универзум“ во Хрватска.
Доротеа има 21 години и моментално е студент. Таа со манекен

Пронајдете не на следниве мрежи: