Фото: Ова е русокосата која ги излуди навивачите на Тотенхем!

Оваа навивачка е тема на денот во северниот дел на Лондон!Убавата русокоса на Вајт Харт Лејн ги бодреше своите фудбалери, кои доживеаа убедлив пораз од Тотенхем со 3:0.
Тоа што успеа да  остави впечаток, е  што русокосата навивачка на Тромзо на среде меч облече дрес од Арсенал, најлутиот ривал на Тотенхем, со цел да ги испровоцира домашните навивачи.Убавата русокоса на Вајт Харт Лејн ги бодреше своите фудбалери, кои доживеаа убедлив пораз од Тотенхем со 3:0.
Тоа што успеа да  остав

Пронајдете не на следниве мрежи: