Фото: Ова е сексапилната Бразилка која ќе го доделува пехарот на мундијалот

 
Добро познатиот ангел на „Victoria's secret“ Жизел Бундхен ќе го доделува пехарот на победникот на Светското првенство в

Пронајдете не на следниве мрежи: