ФОТО: Ова се најубавите нозе на светот!

Еби Кленси е манекенка и сопруга на Питер Крауч.Имено, таа официјално е изгласана за сопственичка на најубавите нозе во шоубизнисот.
Убавицата која стана заштитно лице на компанијата која произведува средства за депилација „Вит“, вели дека најубаво и насјсигурно се чувствува кога нозете и се средени и негувани.
„Како модел научив да се грижам за своето тело и секогаш се трудам да изгледам одлично. Меѓутоа, најдобро се чувствувам кога знам дека нозете ми се средени и негувани“, вели Еби, која е изгласана за сопственичка на најубавите нозе во шоубизнисот.
Нејзините нозе можете да ги погледнете на наредната страна…

 
Манекенката веќе пет години е во брак со фудбалерот Питер Крауч, со кој ја имаат и тригодишната ќерка Софија.
Имено, таа официјално е изгласана за сопственичка на најубавите нозе во шоубизнисот.
Убавицата која стана заштитно лице на компанијата која

Пронајдете не на следниве мрежи: