ФОТО: Ова се петте најгрди фудбалери на Мундијалот

Спортскиот портал „Globoesporte“ објави список на наjгрди фудбалери кои играат на Светското првенство.
На листата се најдоа бро

Пронајдете не на следниве мрежи: