Фото: Оваа девојка застана меѓу Ким и Канје

Раперот Канје Вест наводно е виден во хотел во Мајами во почетокот на јануари со атрактивната Габриел Аморе која неодоливо потсетува на Ким Кардашијан. Радар Онлајн пишува како тој наводно изјавил дека тие наводи се смешни и дека во тоа време воопшто не бил таму.
„Канје не бил во Мајами во текот на минатиот месец. Тој беше на одмор со своето семејство“ – стои во извештајот на ПР службата на Канје Вест.

Наводните очевидци кои тврдат дека ги виделе Канје и Габриел,  велат дека таа неверојатно многу личи на Ким.
„Бев во Мајами пред неколку недели и престојував во Дрим Хотелот во кој го видов Канје Вест. Прво мислев дека Ким е со него, додека не и пријдов малку поблиску“, изјавил анонимниот очевидец. Радар Онлајн пишува како тој наводно изјавил дека тие наводи се смешни и дека во тоа време воопшто не бил таму.
„Канје не бил во Маја

Пронајдете не на следниве мрежи: