Фото: Оваа позната Македонка се најде на насловна страна во хрватски моден портал

Македонската водителка Елена Стефановска се најде во хрватскиот моден портал Extravagant во рубриката аутфит на денот.
-Елена Стефановска,

Пронајдете не на следниве мрежи: