Фото: Пијан возач усмрти шест лица на тротоар

Пијан возач покосил пешаци на тротоар во Полска. Петмина загинале на лице место, а од повредените 3 деца едно починало во болница.
Возачот

Пронајдете не на следниве мрежи: