Фото: Погледнете ја Станија во најново секси издание

Старлетата Станија во свој стил- разголена, со заводлива насмевка позира пред фотообјективот на егзотична дестинација во уште поатрактивен цветен костим за капење.Погледнете ги овие разголени фотографии кои ги постави на својата фан страна на Фејсбук.
Плажа како од соништата, синиот океан во позадина и Станија згодна како и секогаш.
Останува прашањето зошто на ниту една фотографија од албумот насловен “Sexy Beach Pics”, го нема згодниот Филип…

Погледнете ги овие разголени фотографии кои ги постави на својата фан страна на Фејсбук.
Плажа како од соништата, синиот океан во позадина

Пронајдете не на следниве мрежи: