Фото: Погледнете кој е новото момче на Рики Мартин!

Loading...

Медиумите веќе некое време ги поврзуваат заедно. Конечно ќе добиеме ли потврда за нивната врска?  Од утрово кружат гласини како Рики Мартин и австралискиот пливач Иан Торп се нов љубовен пар.
Така барем тврди водителот Питер Форд, кој го објави тоа на својот Твитер профил.
Ова не е првпат медиумите да ги поврзуваат пејачот и пливачот. По јавното објавување на Торп за неговата сексуална ориентација, Рики Мартин беше еден од првите што упати пораки за поддршка за пливачот.  Од утрово кружат гласини како Рики Мартин и австралискиот пливач Иан Торп се нов љубовен пар.
Така барем тврди водителот Питер Форд, кој го

loading...
Loading...