Фото: Полицајката Ана Ивановиќ

Српската тенисерка Ана Ивановиќ се сликаше со полицаец во Њу Јорк, па ја искористи приликата да се слика со полициско капче.Србинката е во исчекување на УС Опен, на кој со сигурност ќе атакува на високи позиции.
Таа, неодамна креираше твитер профил, па за кратко време привлече дури 30 000 фанови крај својот профил.
Еве нешто ново од неа, интересна фотка која кружи низ српските медиуми.
Фото: Ana Ivanovic  (twitter)Србинката е во исчекување на УС Опен, на кој со сигурност ќе атакува на високи позиции.

Пронајдете не на следниве мрежи: