Фото: Потресна приказна – Била принудена да шета по пистите иако полека умирала!

Loading...

Дваесет и три годишната манекенка Џорџина Вилкин, по седум годишна борба, успеала да се избори со анорексијата!
Оваа потресна приказна на Џ

loading...
Loading...