Фото: Познатата манекенка Маја Ристевска се истетовира!

Што истетовира Маја?Прекрасната Маја има 19 години. Таа привлекува внимание каде и да се појави. Со својата убавина успеа да ги воодушеви сите Македонци, но, и мажите од целиот Балкан.
Маја, неодамна реши да се истетовира. Денес имате можност да погледнете фотографија од нејзината тетоважа.
На следниот ЛИНК може да ја погледнете галеријата од Маја Ристевска.
Додека пак што изјави Маја екслузивно за Пулс24 може да прочитате на следниот ЛИНК.
Прекрасната Маја има 19 години. Таа привлекува внимание каде и да се појави. Со својата убавина успеа да ги воодушеви сите Македонци, но, и мажите

Пронајдете не на следниве мрежи: