Фото: Премногу жешко- Ники Минаж отиде предалеку со костумот за Ноќта на вештерките

Loading...

Контроверзната пејачка Ники Минаж, не важи за една од оние кои се срамат пред публиката да ги покажат своите атрибути,

loading...
Loading...