Фото: ПРЕЗГОДНА – Лото девојката се разголе!

Популарната водителка, лото-девојката Марјана Станојковска на снимањето на новогодишната емисија за телевизија „Сител“ се појави во улт

Пронајдете не на следниве мрежи: