Фото: ПРВОТО СЕЛФИ од свадбата на Ѓоковиќ и Јелена

Првото селфи од свадбата на Ѓоковиќ и ЈеленаНовак и Јелена Ѓоковиќ за време на ниванта свадбена церемонија не пропуштија да си направат селфи за паметење.
Вака изгледа венчавката на Новак и Јелена од аспект на манекенката Софија Милошевиќ, која на својот профил на Инстаграм ја објави оваа фотографија, на која може да се види дека навистина добро се забавувале.Новак и Јелена Ѓоковиќ за време на ниванта свадбена церемонија не пропуштија да си направат селфи за паметење.
Вака изгледа венчавката на Н

Пронајдете не на следниве мрежи: