Фото: Радванска како „ПЛЕЈБОЈ ЗАЈАЧИЦА“, позираше „ГОЛА“

Четврто рангираната тенисерка на ВТА листата, полјакинката Агњешка Радванска мошне добро се снајде во фото-сесијата за

Пронајдете не на следниве мрежи: