Фото: Ријана диктира нов моден тренд

Loading...

Познато е дека Ријана е секогаш стилски облечена, и привлекува внимание каде и да се појави. Неодамна таа во модниот свет промовираше мошне необичен аутфит, кој со сигурност нема да ве остави рамнодушни – двојни панталони, какви што досега не сте виделе.
Ви се допаѓаат или не?
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Познато е дека Ријана е секогаш стилски облечена, и привлекува внимание каде и да се појави. Неодамна таа во модниот с

loading...