Фото: Ријана повторно со својот секси задник на Инстаграм

Loading...

Атрактивната пејачка Ријана повторно се разголе и го покажа својот задник на снимањето на новиот видео запис за песната „Pour it up“.
Ова видео почна да се снима на 21 мај, а Ријана на Инстаграм сподели фотографијата од нејзиниот полугол задник, во ултра краток танга шорц, по кој можеме да ги забележиме нејзините црвени гаќички.

Без оглед на тоа што на оваа фотографија неможеме да го видиме лицето на Ријана, со сигурност можеме да кажеме дека станува збор за неа, познавајќи ја нејзината тетоважа на левата половина од задникот.
Во исчекување сме на новото видео од Ријана, кое несомнено ќе биде само уште една добро завршена работа од нејзина страна.
 Атрактивната пејачка Ријана повторно се разголе и го покажа својот задник на снимањето на новиот видео запис за песната „Pour it up“.

loading...
Loading...