Фото: Роналдо, Меси и Занети по 50 години…

Интересна слика која се шири низ социјалните мрежи, имено, на ова голем број на фудбалски фанови велат дека Занети не старее, како во изгледот, така и во играта…
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Интересна слика која се шири низ социјалните мрежи, имено, на ова голем број на фудбалски фанови велат дека Занети не старее, како во изгледо

Пронајдете не на следниве мрежи: