Фото: Шарапова позираше во кратко фустанче со трофејот

Шарапова позираше пред Ајфеловата кула во Париз, воодушевувајќи ги присутните со својот фантастичен изглед и стил.
Руската тенисерка Марија

Пронајдете не на следниве мрежи: