Фото: Сека Алексиќ никогаш не изгледала по секси

Loading...

Сека Алексиќ деновиве престојува на Кипар каде одмара од своите обврски. Фолк пејачката одлучи своите провокативни фотографии од одморот да ги сподели со своите фанови на Твитер. Таа на фотографиите позира во костум за капење, каде со што истакна својата секси линија.
На другата фотографија друштво и прави нејзиниот сопруг Вељко Пилјкиќ.
Сека Алексиќ деновиве престојува на Кипар каде одмара од своите обврски. Фолк пејачката одлучи своите провокативни фот

loading...
Loading...