Фото: Сека повторно го покажа своето затегнато тело

Loading...

Популарната пејачка Сека на својот Твитер профил објави серија провокативни фотографии каде до израз доаѓа нејзината совршена линија.
На овие провокативни фотографии пејачката позира во бели бикини во кои нејзиното затегнато тело изгледа одлично.

– Одам на плажа – напиша Алексиќ во коментар покрај фотографијата.
Само да потсетиме дека Сека деновиве ужива во убавините на европскиот остров Кипар, заедно со својот сопруг Вељко. Повеќе на следниот ЛИНК
Популарната пејачка Сека на својот Твитер профил објави серија провокативни фотографии каде до израз доаѓа нејзината с

loading...
Loading...