Фото: Секси Севе се соблече на концерт!

Loading...

Северина се соблече во Вараждин!Кралицата на поп музиката, како што ја нарекуваат во Хрватска по 20 години синоќа повторно настапи во Вараждин во рамки на својата турнеја „Добродошао у клуб“ каде одржа двоиполчасовен концерт.
Одлична кореографија, раскошни костуми и многу голотија….
За време на една од кореографиите сексипилната пејачка се пресоблекла на сцена и го покажа својот црн градник на радост на машкиот дел од публиката.

 
Овој „стриптиз“ потег на пејачката бил поздравен со бројни овации и извици во преполната сала…
Кралицата на поп музиката, како што ја нарекуваат во Хрватска по 20 години синоќа повторно настапи во Вараждин во рамки на својата турнеј

loading...
Loading...