Фото: „Севе закон си, но дај касни нешто!“

Некои од обожавателите на Северина ја критикувале на Фејсбук дека нивната омилена пејачка е премногу слаба. Северина Вучковиќ, како што тоа го прави од време на време, ги објавила своите најнови фотографии од настапи. Хрватската пејачка, која за Денот на заљубените пееше во Словенија, ставила фотографија каде позира во црн фустан.
Додека некои фанови ја фалеа хрватската пејачка за изгледот, некои од обожавателите и дофрлиле дека е премногу слаба и дека мора барем малку да се здебели.

Еден од коментарите на приложената фотографија гласел: „Севе закон си, но дај касни нешто!“.
Дали Северина ќе „ужива“ во критиките на фановите, ќе видиме во наредниот период. Северина Вучковиќ, како што тоа го прави од време на време, ги објавила своите најнови фотографии од настапи. Хрватската пејачка, која за Денот на

Пронајдете не на следниве мрежи: