Фото: Северина кај Дадар без грам шминка

Loading...

Во пресрет на концертот што хрватската дива Северина ќе го одржи во април во Скопје, ве потсетуваме на концертот што таа го одржа во нашиот главен град пред три години, односно во ноември 2010та. Севе се појави на сцената во повеќе модни комбинации, меѓу кои беше и бела блузичка на која пишуваше „Лове Скопје.“ Подготовките за концертот, односно нејзината шминка и фризура беа дело на Дадар – а погледнете како изгледаше Севе додека се подготвуваше за настапот кај нашиот прочуен мејк ап артист.
Фото: facebookВо пресрет на концертот што хрватската дива Северина ќе го одржи во април во Скопје, ве потсетуваме на концертот што т

loading...