Фото: Северина – розево, кратко и слатко

Убавата хрватска пејачка Северина е заштитно лице на различни модни брендови во Хрватска. Меѓу нив е и модната куќа МАСС, за која Северина позираше пред 2 дена. Фотографијата веднаш се најде на нејзиниот фејсбук профил. За потребите на ова снимање, Севе носеше краток розев фустан кој ја истакнуваше нејзината совршена фигура и убавите нозе.
Само за потсетување, Северина ја почнува регионалната турнеја на 23 март, а доаѓа во Скопје, во Борис Трајковски на 13 април. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Убавата хрватска пејачка Северина е заштитно лице на различни модни брендови во Хрватска. Меѓу нив е и модната куќа МА

Пронајдете не на следниве мрежи: