Фото: Северина секси дури и во скијачко одело

Loading...

Хрватската пејачка искористи неколку слободни денови за скијање иако само што започна со снимањето на нејзиниот најнов албум.Северина, Маја Шупут, Марко Грубиќ и Лана Гаџа Чермак им позирале на фотографите на австриските падини во Насфелд, каде овие денови уживаат во зимските радости и скијањето.
Иако се на скијање, тие внимаваат на секој детаљ кога изгледот е во прашање.
Една од најубаво облечените Хрватки покажала дека и во едноставна скијачка опрема изгледа атрактивно. Севе доби бројни коментари за својот сексапил иако е целосно покриена и облечена во скијачко одело.

 

 Инаку Северина пред некое време стана сопственик на порталот кој ги објави првите фотографии од порно филмот.
Како ужива Севе во прзниците погледнете на следниот ЛИНКСеверина, Маја Шупут, Марко Грубиќ и Лана Гаџа Чермак им позирале на фотографите на австриските падини во Насфелд, каде овие денови уживаат во зимс

loading...
Loading...