Фото: Северина си го сонча задникот на Малдивите!

Loading...

Хрватската пејачка Северина покажала како ужива на Малдивите, а воедно ги промовирала и своите облини.Таа очигледно одлично си поминува на својот одмор, а тоа го покажува и фотографијата која ја објавила на Фејсбук…

На неа Северина позира лежејќи на плажата во маичка а во црните бикини го покажала својот заносен задник.
 Таа очигледно одлично си поминува на својот одмор, а тоа го покажува и фотографијата која ја објавила на Фејсбук…

На неа Северина

loading...
Loading...