Фото: Северина во досега невидено издание!

Новите слики кои Северина ги објави покажуваат голема промена!На својот Фејсбук профил Северина објави фотографија на која предизвика многу реакции во Хрватските медиуми.
Притоа тие коментираат „Северина во невино издание- сега „бутка“ и очила“.
Притоа, таа позира во долго здолниште и очила со диоптер. Но, и во вакво издание Северина доби подршка од своите фанови и собра 1.000 лајкови.На својот Фејсбук профил Северина објави фотографија на која предизвика многу реакции во Хрватските медиуми.
Притоа тие коментираат „

Пронајдете не на следниве мрежи: