Фото: СИТЕ ГО БРКААТ, А САМО ЦЕЦА ГО ФАТИ: Запознајте го Александар, новото згодно момче на пејачката!

Веста број 1 во регионот од областа на шоубизнисот е дека Цеца Ражнатовиќ има ново момче. Во прашање е еден од најбараните српски манекени Александ

Пронајдете не на следниве мрежи: