Фото: Сите ја знаете – Погодете која баба има ваков секси стомак?!

Loading...

Многу девојки можат да и позавидат на нејзиниот изглед на кој годините ништо не му можат.Таа е печајка, која прекрасно танцува …..но за да го задржи добриот изглед напорно вежба.
Доколку немате идеја на која баба и припаѓа овој рамен стомак ние ќе ви помогнеме…
Тоа е  Слаџа Делибашиќ, пејачката која од неодамна стана баба, но сега има и нова професија. Имено таа работи на тоа да им помогне на сите припаднички на понежниот пол да бидат згодни и нормално задоволни со себе. Слаџа од неодамна започнала да прави чај за слабеење заедно со своите пријателки.

Не грижете се, таа нема да го изостави пеењето, бидејќи како што таа изјавила, сцената и музиката се нејзина голема љубов, од која нема лесно да се откаже.

На следниот ЛИНК прочитајте за големиот скандал кој се случи во семејството Џогани.Таа е печајка, која прекрасно танцува …..но за да го задржи добриот изглед напорно вежба.
Доколку немате идеја на која баба и припаѓ

loading...
Loading...