Фото: Шкотските навивачи го преплавија Скопје

Шкотските навивачи пристигнаа во Македонија за да ги бодрат своите фудбалер кои денес ќе го одиграа фудбалскиот натпревар против македонскиот фудба

Пронајдете не на следниве мрежи: