Фото: Слатката Станија ужива во слаткото!

Loading...

Српската старлета Станија Добројевиќ објавила на Инстаграм неколку провокативни фотографии во долен веш на кои позира пред отворен фрижидер, уживајќи во слатко задоволство. После фотографиите од теретаната, време и е малку да се опушти. Нејзината витка линија не се грижи за калориите. Уживајте!

После фотографиите од теретаната, време и е малку да се опушти. Нејзината витка линија не се грижи за калориите. Уживајте!

loading...
Loading...