Фото: Сними порно филм со познат актер, а сега се пофали со новите гради

Loading...

Откако сними порно филм со професионален актер, сега пред камерите ги зголеми своите гради. Иако има само 22 години, Фарах Абрахам очигледно сака да биде запомнета како девојката која сака да претерува и провоцира.
Таа стана позната во шоуто „Teen Mom“, но зависна од медиумското внимание, Фарах и понатаму продолжува да провоцира. „In Touch“ ги објави нејзините нови фотографии од операцијата, а веднаш потоа таа гордо позира задоволна со изгледот на новите гради.

– Сега изгледам поприродно. Сакам да изгледам најдобро што можам, а сега изгледам одлично, изјави Фарах.
За операцијата Фарах платила 30.000 долари, а еден месец по неа треба да мирува, не смее да вежба, ниту да ја крева својата 4 годишна ќерка Софија.

Новите гради ги направи после еден месец откако нејзиниот порно филм беше објавен во јавноста.
Постојат шпекулации дека Фарах разменува пораки со актерот Чарли Шин, а ако тоа е вистина, дефинитивно ќе имаме вистинската бесрамна холивудска двојка.
Откако сними порно филм со професионален актер, сега пред камерите ги зголеми своите гради. Иако има само 22 години, Ф

loading...
Loading...