Фото: Со голи гради таа влегува во „Големиот Брат“

Loading...

Сали Аксл ќе влезе во британското реално шоу „Големиот брат“, а ако судиме по нејзиниот стајлинг, хаосот е загарантиран.
Таа е влезна во музичките води и работи како ди-џеј. Како што можете да забележите изгледот и е проблематичен и тоа е начинот на кој сигурно ќе привлече внимание. Тетоважи на секој дел од телото и полуголи секојдневни парчиња облека буквално „врескаат“ на неа.
Подготвените папараци ја дочекаа и ја фотографираа во лош момент, доволно да добие медиумски простор. Таа дефинитивно сака да стане голема ѕвезда, а ова е нејзиниот начин.
Останува да видиме како ќе ја прифатат во „Големиот Брат“.
Сали Аксл ќе влезе во британското реално шоу „Големиот брат“, а ако судиме по нејзиниот стајлинг, хаосот е

loading...
Loading...