Фото: Со што ги „изненади“ Ким фановите за „Денот на вљубените“?

Популарната Ким Кардашиан  секојдневно со провокативни фотографии ги изненадува своите најдраги фанови на друштвените мрежи.
На својот

Пронајдете не на следниве мрежи: