Фото: Сопругата на Хју Хефнер „го запали“ интернетот

Првата зајачица на Плејбој вилата и сопруга на Хју Хефнер, Кристал Хефнер, секојдневно на својот Инстаграм профил објавува фотографии во бикини.

Пронајдете не на следниве мрежи: