Фото: Станија изненади – Погледнете како таа им честиташе Божиќ на фановите!

Loading...

Познатата старлета Станија Добројевиќ беше активна и за божиќните празници.Таа на сите им го честиташе Божиќ на Твитер, заедно со пригодна фотографија на која таа позира пред елката.
– На полноќ на причест. За мојот  денешен стајлинг се погрижи мајка ми – напишала старлетата.

Ова е инаку една од ретките прилики кога Станија на фотографиите не го става својот задник во прв план.

 
 

За разлика од оваа честитка Станија за Нова година на фановите им испрати многу поинаква честитка…
А, кога старлетата сама се грижи за нејзиниот изглед честита Божиќ на сосема поинаков налчин…Погледнете!Таа на сите им го честиташе Божиќ на Твитер, заедно со пригодна фотографија на која таа позира пред елката.
– На полноќ на причест. За мојо

loading...
Loading...