Фото: Станија – некогаш и сега

Loading...

Фотографијата јасно ја прикажува трансформацијата на сексипилната Станија.
Можеби пред 10 години изгледала слатко и доста наивно, но денес таа е вистинска бомба која ќе ве остави без здив секогаш кога ќе погледнете некоја нејзина фотографија.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Фотографијата јасно ја прикажува трансфо

loading...