Фото: Станија во мини бикини го истакна својот секси задник!

Loading...

Секој ден по некоја нова фотка од Станија излегува во медиумите,но што да се прави кога старлетата е повеќе од активна социјалните мрежи. На Твитер сега излезе и една нејзина нова провокативна фотографија покрај базен каде Станија позира во мини костум за капење а во прв план е нејзиниот извајан задник.
Позната како поборник за спортот и здравиот начин на живот Станија во секоја прилика пропагира физички активности а пливањето и е едно од омилените.
Како што често ги посетува базените, старлетата Станија на Твитер прикачи фотографија која во овие зимски денови ја пали фантазијата на машките срца. 

Какви честитки добива Станија од поранешните момчиња погледнете на следниот ЛИНК
Погледнете со колку мажи спиела Станија!На Твитер сега излезе и една нејзина нова провокативна фотографија покрај базен каде Станија позира во мини костум за капење а во прв план е нејзин

loading...
Loading...