Фото: Што направи ботоксот од нејзиното лице?!

Loading...

Холивудската актерка Камерон Дијаз ѝ призна на јавноста дека користела ботокс, но дека резултатот воопшто не ѝ се допаднал.- Во минатото пробав ботокс и ужасно ми го изобличи лицето. Не сакав така да изгледам. Подобро да остарам отколку да имам лице кое не ми припаѓа – рече Камерoн.
Таа, исто така, додаде дека по ова искуство таа ги засакала нејзините брчки кои настануваат од смеење.
– Ги сакам и не ми сметаат. Тоа покажува дека сум се смеела цел живот. Го сакам животот, среќна сум и немам проблеми со тоа – вели таа.
Моментално Камерон ја промовира нејзината книга „Книга за телото“ во која дели совети како здраво да се храните и да останете во форма, а исто така и некои сексуални совети.

 
– Во минатото пробав ботокс и ужасно ми го изобличи лицето. Не сакав така да изгледам. Подобро да остарам отколку да и

loading...
Loading...