Фото: Што прави Лила со момчето на -23 степени?

Loading...

Познатата македонска водителка, Лила Филиповска конечно призна дека има момче. Иако неодамна се појави фотографија за која медиумите пишуваа дека е нејзиното момче, излезе дека тоа е само подгревање на муабетите.
Вчера на Инстаграм Лила објави фотографија на која во романтична атмосфера покрај каминот ужива на својата релакс-фотеља.
Покрај фотографијата Лила напиша: „На минус 23“
По дискусијата која се разви во коментарите таа призна дека има момче кое ја фотографирало, но бидејќи бил срамежлив не сакал да се појави пред камерата.

Сепак, за кого станува збор, водителката се уште не открива, само откри дека тој и прави фотосесија додека таа ужива на фотелјата со својот мобилен телефон.Иако неодамна с

loading...
Loading...