Фото: Што се случува со нозете на Ријана?

Loading...

На прв поглед делува дека и нема ниту една маана на оваа убавица, но доколку подобро погледнете…Беспрекорна шминка, бунда, а нозете боси и влакнести!
Додека на плажа можевме да ја видиме како се шета полугола, во Њујорк пејачката внимава на секој детаљ.

Топлите бразилски плажи Ријана ги замени со ладните улици во Њујорк и веднаш тргна во “шопинг“. Папараците ја фатиле како излегува од еден позната продавница за козметички производи.

 
На прв поглед делува дека и нема ниту една маана на оваа убавица, но доколку подобро погледнете ќе забележите дека Ријана заборавила да си ги издепилира нозете.

Дали е тоа нова модна порака или чека влакната да и пораснат, само таа си знае. Но дефинитивно изгледа многу лошо.Беспрекорна шминка, бунда, а нозете боси и влакнести!
Додека на плажа можевме да ја видиме како се шета полугола, во Њујорк пејачката внима

loading...
Loading...