Фото: Струмичанец им се извини на своите родители на креативен начин..

Досетливо извинување на еден струмичанец до своите родителиНа голема хамер хартија напишал порака до родителите на која се извинува што повеќе од планираното останал на летување.
„Извинување до мама и тато! Требаше да бидам еден ден во Грција, ама останав три и на враќање застанав во Будва на #SeaDanceFestival. Ве сака многу, вашиот син Александар’’, пишува StrumicaCityНа голема хамер хартија напишал порака до родителите на која се извинува што повеќе од планираното останал на летување.
„Извинување д

Пронајдете не на следниве мрежи: