Фото: Таа е се само „очајна“ не!

Loading...

Ја викаат „очајна“ но со толку добар изглед нема место за очај
Ева Лонгорија се прослави со улогата на домаќинка во серијата со рекордна гледаност. Но судејќи по фотографиите таа е се, само очајна не! Ева се појави на црвениот тепих, во бело и ги привлече погледите на сите присутни.
Кога папараците ја „уловија“стана повеќе од јасно дека она е најзгодната „домаќинка“.
Ева се насмевнуваше свесна за впечатокот кој го остави зад неа.
Ќе се согласите дека актерката е неодолива!
Ја викаат „очајна“ но со толку добар изглед нема место за очај
Ева Ло

loading...
Loading...