ФОТО: Таа важеше за најубава тенисерка во светот. Погледнете како изгледа денес!

Loading...

Поранешната руска тенисерка Ана Курникова, за време на својата кариера била една од најпопуларните тенисерки од WTA листата.
Иако не освоил

loading...
Loading...